Harmet

Tule meile tööle!

Harmetis on tööl kõige professionaalsemad inimesed, kelle jaoks on loodud parimad töötingimused. Toetame uusi tulijaid igal sammul; hindame, kui soovitakse panustada ja sära silmis tullakse välja uute ideede ja ettepanekutega. Harmet annab 2019. aasta esimese poole seisuga Eestis tööd enam kui 800le inimesele ja ootame jätkuvalt kõiki, kellel on töö- või õppimistahe ühes kiiremini arenevas edukas ettevõttes.


Harmetist:

Harmet ise on tänaseks tegutsenud juba 20 aastat, oleme tuleviku suhtes äärmiselt optimistlikud. Oleme vastutustundlik tootmisettevõte, seetõttu väärtustame oma töötajaid, nende väljaõpet, tööohutust ja isiklikku arengut, kui on vaid soovi ja tahet.

Meil on tehased Pärnus ja Tutermaal, lisaks avasime 2017. aastal uusima tehase Kumnas, mille suurus on 23 000 m2 ja tootmisvõimsus 3600-6000 moodulit ehk 150 000 m2 aastas. Selles kaasaegses keskkonnas on hea töötada ja meie pidev eesmärk on leida häid inimesi, kes tahaksid selles uues tehases või meie tuttuues kontorihoones käed külge lüüa ning anda enda panus, olgu siis vaimne ja/või füüsiline.


Meil on:

– väga head töötingimused;
– ülisõbralikud kolleegid;
– teotahteline „sära silmis“ meeskond;
– väljaõpe kohapeal professionaalsete juhendajate käe all;
– töötajatele mitmed soodustused.

Samuti on meil vahvaid sündmuseid väljaspool maja – käime koos matkamas, teeme sporti, peame suvepäevi ja jõulupidusid; majasiseselt toimub aastaringselt kontor tootmises projekt; rõõmustame koos edu üle ja toetame üksteist, kui käsil mõni raskem projekt.

Töötame meeskonnana, mille iga liige on meile äärmiselt oluline.


Mida meie inimesed arvavad:

 

Ganna Spisheva, projekteerija-joonestaja:

„Ma olen Harmetis töötanud 4 aastat projekteerijana. Harmetis on väga head töötingimused ning palju võimalusi professionaalseks arenguks. Ettevõte areneb pidevalt, mis annab võimaluse saada kogemusi. Tööandja väärtustab oma töötajaid, arvestab nende soove ja huvisid. Ülaltoodust lähtuvalt soovitan mina siiralt Harmetisse tööle tulla.“

Allan Merela-Matsi, maaler-plaatija:

„Olen Harmetis töötanud 10 kuud maalrina. Enda tööandjaga olen ma rahul, kuna alati on olnud võimalik kõik probleemid läbi rääkida. Mina soovitan küll Harmetisse tulla, kuna siin saab alustada ka kõige kergemast ametist ja ei pea otseselt seda ametit tundma.“

 

Taimer Köster, ehitaja-puussepp:

„Olen Harmetis töötanud ühe aasta. Olen enda tööandjaga rahul ja põhjuseid, miks rahul olla, on mitmeid. Esiteks on Harmeti tehas väga kaasaegne ja innovaatiline ning kõik töövahendid ja riided on väga kvaliteetsed. Teiseks on Harmetil väga eeskujulik sporditoetuste süsteem (seda siis MTÜ Spordiselts kaudu), kolmandaks on Harmetis tublidele töötajatele väga head karjääri- ja arenemisvõimalused (lisaks saab osaleda erinevatel koolitustel).
Harmet on hea koht, kus saab väga kiiresti aru, kas meeldib puitmaju ehitada või tegeleda siseviimistlustöödega. Erinevalt kusagil ehitusobjektil viibimisest ei puhu meil külm tuul ja ei saja vihma ega lörtsi näkku, meil on mõnusalt soe. Ja isegi kui peale proovimist selgub, et ehitamine ikkagi sulle ei sobi, siis oled vähemalt omandanud elementaarsed teadmised kodus ise köögi ja vannitoa remondi tegemiseks.“

 


 

Vaata meie tööpakkumisi


Vaata meie tööpakkumisi, aga kui sealt kohe sobivat ei leia, aga ikkagi sooviks meile tööle tulla, siis kirjuta meile:

Пожалуиста ознакомся со свободными рабочими предложениями, и если среди них не найдешь подходящее, но все же желаешь устроиться к нам на работу, то напиши нам:

 

Kontakt: personal@harmet.ee
Tel: 666 04 20