Harmet

Tootmine

Insenerikompetents

Viime kliendi visiooni lõplike tööjoonisteni. Kasutame AutoCad-i, HSB Cad-i, MagiCad-i, AUTOCAD MEP-I ja TEKLA BIMSight-i. CNC datafailide üleandmine märgistab eelmise tööprotsessi lõppu ja järgmise algust.

Kvaliteedikontroll

Juhindume oma töös ISO 9001, ISO 14001 standarditest ning Euroopa Tehniliste Hindamisasutuste Organisatsiooni poolt väljastatud tehnilisest tunnistusest ETA. Meie tootmisprotsesse kontrollib regulaarselt soome päritolu autoriseeritud organisatsioon VVT Expert Services.

Tootmine

Meie uusima ja suurima, Kumna moodulmajade tehase tootmisvõimsus on umbes 3600 moodulit ehk kuni 130,000 m2 aastas. Kasutame kõrgkvaliteetset masinaparki – Konecranes, Stromab Fast 500, CNC Weinmann WBZ150, Holzma Optimat HPP 350, Altendorf F45 Prodrive ja F45 Evodrive.

 

Paigaldus ja transport

Puitehitise püstitamiseks on olemas erinevaid võimalusi alustades sellest , et ehitus toimub kogu ehitusaja vältel ehitusplatsil, ning lõpetades ruumelementlahendusega, mille puhul 90 % kogu ehitusmahust ja sisustusest valmib otse tehases. Oskame soovitada parima lahenduse.