Harmet

Ettevõttest

OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud juba 1997. aastal. Me toodame moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Oma klientidele pakume terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.


Harmet Grupp

Harmetis töötab täna üle 800 töötaja. Meil on neli tehast – Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja meie suurim ja uusim Kumnas, Keila külje all. 

Harmet Modular Houses Fact Sheet (pdf)


Juhatuse esimehe pöördumine

Me tahame õppida tundma oma klienti, aru saada ja lähtuda tema tõelistest vajadustest. Seejärel pakkuda parimaid sobilikke ja innovatiivseid lahendusi. Võtame alati vastutuse ja lahendame võimalikud garantiiprobleemid, sest usaldus koostöös on meie jaoks olulisim. Eelpooltoodu teeb meid parimaks partneriks oma kliendile ja meie kliendi parimaks partneriks meile.

Toomas Kalev
juhatuse esimees

 Harmeti töötajate ja meie perede iga-aastane metsaistutamise traditsioon. Mai, 2018.

Kumna tehase pidulik avamine Eesti Vabariigi Presidendi proua Kersti Kaljulaidi osalusel. Oktoober 2017

Meie töötajate ja perede meeleolukas Harmeti Perepäev Kumna tehases. Oktoober 2017

Harmeti korvpalliturniir koos Kumna tehase valmimisele kaasa aidanud ettevõtetega Cramo, Nobe ja Maru. Mai 2017

Eksport

Meie põhituruks on Skandinaavia, kuhu läheb täna üle 90 % meie toodangust. Tänu äärmiselt nõudlikele skandinaavia klientidele on meist saanud väga tõsiselt kvaliteedile orienteeritud ja globaalselt konkurentsivõimeline tootmisettevõte.