Harmet

Ettevõttest

OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud juba 1997. aastal. Me toodame moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Oma klientidele pakume terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.


Innovatsioon

Omatoode. Projekti lühikirjeldus: rahvusvahelise konkurentsivõime tõstmine projekteerimiskompetentsi tõstmise ja uute innovaatiliste omatoodete abil. Projekti eesmärk on lansseerida 2021. aastal uued skaleeritavad omatooted. Projekti tulemusena valmib uus eksporditurgude nõuetele vastav omatoode. Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi rahadest. Toetussumma on 374 818 eurot. 

Digitaliseerimise Teekaart. Harmet OÜ sai toetust Digitaliseerimise Teekaardi toetusmeetmest. Projekti raames koostatakse digitaliseerimise teekaart. Toetuse summa on 12 397 eurot. Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

5g timber5G-TIMBER innovatsiooniprojekti põhieesmärk on toetada 5G tehnoloogiate kiiret kasutuselevõttu EL puidutööstuses võttes arvesse sektori kogemust ja väljakutseid. Kolme aasta pikkust projekti rahastab Euroopa Komisjon. See projekt on rahastatud Euroopa Liidu teadus- ja innovatsiooniprogrammist Horisont Euroopa lepingu 101058505 alusel.


Harmet Grupp

Harmetis töötab täna üle 800 töötaja. Meil on viis tehast – Tallinnas, Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja meie suurim ja uusim Kumnas, Keila külje all. 

 


 

Juhatuse esimehe pöördumine

Me tahame õppida tundma oma klienti, aru saada ja lähtuda tema tõelistest vajadustest. Seejärel pakkuda parimaid sobilikke ja innovatiivseid lahendusi. Võtame alati vastutuse ja lahendame võimalikud garantiiprobleemid, sest usaldus koostöös on meie jaoks olulisim. Eelpooltoodu teeb meid parimaks partneriks oma kliendile ja meie kliendi parimaks partneriks meile.

Toomas Kalev
juhatuse esimees

 

 
 


Eksport

Meie põhituruks on Skandinaavia, kuhu läheb täna üle 90 % meie toodangust. Tänu äärmiselt nõudlikele skandinaavia klientidele on meist saanud väga tõsiselt kvaliteedile orienteeritud ja globaalselt konkurentsivõimeline tootmisettevõte.

 

 

 

 


 


Harmeti töötajate ja meie perede iga-aastane metsaistutamise traditsioon. Mai, 2019.

Harmeti töötajate ja meie perede iga-aastane metsaistutamise traditsioon. Mai, 2018.

Kumna tehase pidulik avamine Eesti Vabariigi Presidendi proua Kersti Kaljulaidi osalusel. Oktoober 2017