Harmet

Ettevõttest

OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud juba 1997. aastal. Me toodame moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Oma klientidele pakume terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.


 

Harmet Grupp

Harmetis töötab täna üle 800 töötaja. Meil on viis tehast – Tallinnas, Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja meie suurim ja uusim Kumnas, Keila külje all. 

Ettevõtte tutvustus
Harmet Modular Houses Fact Sheet (pdf)

 


 

Juhatuse esimehe pöördumine

Me tahame õppida tundma oma klienti, aru saada ja lähtuda tema tõelistest vajadustest. Seejärel pakkuda parimaid sobilikke ja innovatiivseid lahendusi. Võtame alati vastutuse ja lahendame võimalikud garantiiprobleemid, sest usaldus koostöös on meie jaoks olulisim. Eelpooltoodu teeb meid parimaks partneriks oma kliendile ja meie kliendi parimaks partneriks meile.

Toomas Kalev
juhatuse esimees

 

 
 


Eksport

Meie põhituruks on Skandinaavia, kuhu läheb täna üle 90 % meie toodangust. Tänu äärmiselt nõudlikele skandinaavia klientidele on meist saanud väga tõsiselt kvaliteedile orienteeritud ja globaalselt konkurentsivõimeline tootmisettevõte.

 

 

 

 


 

Harmeti ja Woody-Concepts´i esimene koostöö

16.mail tutvustas Woody-Concepts Hollandis Amsterdami-lähedases Camping Bakkumis 22 Woody-Popp seeria puhkemaja. Hollandi ühe juhtiva arhitektuuribüroo MVSA Architects poolt disainitud ja Eesti moodulmajade tootja Harmeti poolt valmistatud majad olid Woody-Concepts´i „My-Woody“ puhkemajade seeriast esimesed.

Loe lähemalt


 


Harmeti töötajate ja meie perede iga-aastane metsaistutamise traditsioon. Mai, 2019.

Harmeti töötajate ja meie perede iga-aastane metsaistutamise traditsioon. Mai, 2018.

Kumna tehase pidulik avamine Eesti Vabariigi Presidendi proua Kersti Kaljulaidi osalusel. Oktoober 2017