Harmet

Medarbeider



Toomas Kalev
Styreleder
toomas.kalev@harmet.ee


Alo Tamm
Tegevjuht
alo.tamm@harmet.ee


Kusti Lilleoks
Byggeleder
kusti.lilleoks@harmet.ee


Triinu Vahtras (På foreldrepermisjon)
Regnskapssjef
triinu.vahtras@harmet.ee


Egle Vogt
Virksomhetsområdeleder
egle.vogt@harmet.ee


Riho Kivimäe
Utviklings- og kvalitetssjef
riho.kivimae@harmet.ee


Rauno Loonurm
Fabrikkleder
rauno.loonurm@harmet.ee


Maret Pulk
Personalsjef
maret.pulk@harmet.ee


Risto Mätas
Sales manager
risto.matas@harmet.ee


Henri Rammul
IT-sjef
henri.rammul@harmet.ee


Monika Simm
Kontorsjef
monika.simm@harmet.ee


Märt Mathisen
Virksomhetsområdeleder
märt.mathisen@harmet.ee


Eve Pesur
Finantsjuht
eve.pesur@harmet.ee


Anu Madjak
Markedsførings- og kommunikasjonssjef
anu.madjak@harmet.ee


Ott Raigla
Sjef for prosjekteringsavdelingen
ott.raigla@harmet.ee